Subskrypcje i rejestracja

Dostępne subskrypcje

Poniżej możesz wybrać pasująca Tobie formę dostępu do poradnika, czy jednodniową, czy wieloletnią. Podane poniżej ceny są kwotami brutto uwzględniającymi 23% podatek VAT. Każdorazowo po wykupieniu wybranej subskrypcji wystawiana jest FA VAT.

Usługa już jest dostępna !!!


Jeżeli wybierzesz przelew standardowy jako formę płatności to proszę o jej uiszczenie na konto:

MorekTECH Radosław Morek
ul. Estrady 80
01-932 Warszawa
ING Bank Śląski S.A.
68 1050 1054 1000 0090 9431 3062

W treści polecenia przelewu proszę podać nazwę wybranej subskrypcji oraz numer identyfikacyjny płatności (ID payment). Dane te pobierzesz ze swojego konta w zakładce płatności i faktury. W przypadku braku tych danych należy liczyć się z opóźnieniem potwierdzenia płatności.


 • Dostęp w formie czytelni do poradnika przez 6 miesięcy od daty aktywowania subskrypcji.
  Promocja na 15 tygodni, na 105 dni, 2 zł za tydzień dostępu do poradnika.
  Treść poradnika jest dostępna przez 15 tygodni, 105 dni, czyli tyle ile trwają zajęcia w jednym semestrze.
  Treść poradnika dostępna jest przez 7 dni.
  Treść poradnika dostępna jest przez 5 lat wraz ze wszystkimi aktualizacjami, które ukażą się w okresie 1825 dni. Użytkownik dostaje w ramach tej subskrypcji kod rabatowy 100% na 1 egzemplarz drukowany poradnika w formie druku na żądanie. Rabat nie obejmuje kosztów wysyłki. Dodatkowo Użytkownik ma możliwość zadania indywidualnych 5 zapytań dotyczących wybranych wątpliwości na rysunku konstrukcyjnym - 1 zapytanie/rok. Zapytania nie należy utożsamiać z pełną analizą rysunku konstrukcyjnego.
  Treść poradnika wraz z regularnymi, cyklicznymi aktualizacjami jest dostępna przez rok. Użytkownik dostaje w ramach tej subskrypcji kod rabatowy 75% na zakup 1 egzemplarza drukowany poradnika w formie druku na żądanie. Rabat nie obejmuje kosztów wysyłki. Dodatkowo Użytkownik ma możliwość zadania indywidualnego 1 zapytania dotyczącego wątpliwości w interpretacji niejasności na rysunku konstrukcyjnego. Jednocześnie nie jest świadczona usługa pełnej analizy rysunku konstrukcyjnego. Zapytanie można zadać poprzez formularz kontaktowy.
  Treść poradnika wraz z aktualizacjami dostępna jest przez 365 dni, a użytkownik kod rabatowy 50% na zakup 1 egzemplarza wydrukowanego poradnika w formie druku na żądanie w ramach sklepu tewy.pl
  Treść poradnika jest dostępna przez 1 rok.
  Czytelnia - treść poradnika jest dostępna przez 24h.
  You have selected a Group Membership. After a successful payment you will be able to invite up to %s additional members.

  Wybierz metodę płatności

  No payment methods are available for the selected subscription plan.
  Sprawdzanie kodu rabatowego. Proszę czekać...

  * Taxes might be applied at the end of the checkout.

 • Credit / Debit Card Information

 • Szczegóły płatności

 • Jeśli zostanie wprowadzony, pojawi się na fakturze zastępując imię i nazwisko.

 • Your Purchase

 • Kwota:
  VAT/Tax:
  Łączna Cena:

UWAGA

Wybierając opcję “Subskrybuj (zamawiam i płacę)” zgadzam się z warunkami świadczenia usług i będę stosować się do nich bezwarunkowo. Jednocześnie wyrażam zgodę na rozpoczęcie spełnienia świadczenia przez Radosława Morka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą MorekTECH Radosław Morek z siedzibą w Warszawie (dalej jako MorekTECH), tj. dostarczenie treści cyfrowych nie zapisanych na nośniku materialnym, przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o utracie prawa odstąpienia od umowy, w przypadku rozpoczęcia spełniania świadczenia przez MorekTECH.

© 2021 Rysunek konstrukcyjny i technologia . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.
error: Treść jest chroniona!! Szanuj prawo autorskie.